фігурант приватного досудового розслідування геннадій коган уповає на зе-президента

21 вересня 2019

ДСНС України та громадськість протягом кількох років не можуть дізнатися про стан пожежної безпеки готелю “Одеський дворик”.

20.09.2019 р. ГУ ДСНС України в Одеській області повідомило ІБ “Сек’юріті ЮЕй” про неможливість здійснення заходів державного нагляду (контролю) у готелі «Одеський дворик», за адресою: м. Одеса, вул. Успенська. 17, 19.

Act DSNS 

Раніше справа про недопуск інспекторів ДСНС до зазначеного готелю неодноразово розглядалася у судових інстанціях, проте пожежні фахівці досі не потрапили до закладу (див. сюжет ІБ “Сек’юріті ЮЕй”).

Для захисту ніби своїх прав власник “Одеського дворику” Геннадій Коган через мережу Фейсбук звернувся до свого колишнього гостя Президента України Володимира Зеленського: “Господин президент, сделайте, пожалуйста, что-нибудь, чтобы это безобразие в Одессе прекратилось поскорее!

 OD Z

Офіс Президента утримується від офіційної реакції на звернення, вочевидь, не маючи об'єктивної інформації про стан пожежної безпеки так званої “резиденції”. При цьому адміністрація готелю продовжує створювати перешкоди для перевірки протипожежного стану “Одеського дворику”.

Нагадаємо, що в ніч на 17 серпня ц.р. в одеському готелі “Токіо стар” відбулася пожежа, в який загинуло дев'ятеро людей; власник готелю теж не допускав на об'єкт пожежних інспекторів.

За інформацією, що надходить до ІБ “Сек’юріті ЮЕй”, власник готелю “Одеський дворик” Геннадій Коган разом з батьком та цивільною дружиною є фігурантом масштабного приватного досудового розслідування. У розслідуванні, яке завершує група одеських приватних розслідувачів, йдеться про шахрайство, вчинене організованою групою в особливо великих розмірах, та про низку економічних злочинів. Зокрема, зловмисникам інкримінуються незаконне заволодіння нерухомим майном в Одесі та Одеській області та правопорушення у кредитно-банківській сфері.