третину власників почав цікавити стан пожежної безпеки їхніх об'єктів

26 лютого 2018

Майже третина власників об'єктів промислової нерухомості для оцінки реального стану пожежної безпеки користуються послугами незалежних органів інспектування.

PlatkivichПро це заявив Борис Платкевич, президент-Голова Правління УСПТБ під час проведення конференції Львівського осередку організації «Основні тенденції розвитку ринку протипожежного призначення та техногенного убезпечення як сегмент будівельної галузі».

До органів з інспектування на початку їхнього створення звертались 2-3 % власників, бо це дія добровільна. Зараз це досягає 28-30 %. До забудовників потрошку, повільно, але приходить розуміння, що за ти гроші, які обіцяють, зробити якісно неможливо... Виявляється багато недоліків. Дуже багато”, - зазначив пан Платкевич.

Нагадаємо, що станом на лютий 2018 році в системі НААУ акредитовані наступні органи з інспектування: “Центр пожежно-технічного аудиту”, «Агентство систем безпеки», “Титул.Лтд”, “Українськтий центр сертифікації “Технології безпеки”, “Південний експертний центр”, “Пожежний та техногенний аудит”, Державний центр сертифікації ДСНС України, “Центр інспектування та аудиту “Шілд” та «Експертно-технічний центр пожежного та техногенного аудиту».