напад на пост охорони з мачете поблизу будинку в. зеленського

27 листопада 2019

Відеожурнал Security UA, листопад 2019

20 листопада 2019 р. під Києвом був скоєний напад на спільний пост Поліції охорони та приватної охоронної фірми “ВІАБ”. Дивом ніхто не постраждав. Сек’юріті ЮЕй вирішив дізнатися — кому і чому не догодили співробітники охорони.

Подія трапилась на околиці села Новоселки біля шлагбауму. Бар'єр перекривав проїзд до села Хотів через лісову зону. За словами очевидців, перший нападник був озброєний мачете.

Андрій, охоронник фірми “ВІАБ”: Мы стояли у костра, разговаривали о том о сем… Мы увидели мужчину, который двигается со стороны леса. Мы не придали этому значения, так как Koster пешеходы могут ходить здесь свободно. Он ринулся на меня, как в фильмах ужасов. Так получилось, что я увернулся и, когда он нанес мне второй удар, мне удалось вырвать из рук мачете. За ним подъехала машина, включила дальний свет. Служба ДСО (Поліція охорони. - Ред.) включила мигалки. Как только они увидели что перед ними стоит патрульная машина с включенными мигалками, они быстренько в машину и начали убегать. После этого сразу же в считанные секунды подошли ребята из ДСО и сделали задержание. Кроме мачето, у него был нож, пистолет. Но при нем не было документов на оружие».

Бійці Поліції охорони діяли професійно. У нападника не було шансів вирватись. Обставини злочину зафіксувала слідчо-оперативна група. Відкрито кримінальне провадження. Ведеться слідство.

Активісти не на жарт обурилися. Почалась інформаційна кампанія, що місцевих мешканців ніби тероризують “тітушки”.

Об'єктом охорони Поліції та приватної фірми є шлагбауми. Майно належить фізичній особі на законних підставах. Ініціаторами встановлення шлагбаумів стали кілька десятків мешканців масиву “Лісовий”.

Андрій, мешканець масиву “Лісовий”: “Я местный житель, мы были обеспокоены безопасностью своих жилищ. Были запущены первые шлагбаумы… В рамках законодательства, zitel smнасколько я понимаю,. все было соблюдено последовательно. Появились какие-то активисты, которые захотели их сломать. Активистами всегда кто-то управляет. Ломать не строить - мы строим, кто-то хочет ломать. Для этого, собственно, тут стояла охрана. В результате активисты попытались напасть на ребят, которые охраняли это все. Как долго кто-то будет это стимулировать, так долго это будет развиваться. Есть законные методы, если кому-то что-то не нравится пожалуйста, есть петиции, есть обращения в следующие инстанции. Также оспорить что-то в судах или написать заявление в следственные органы, которые отвечают за этот участок».

Місцева влада добре обізнана в ситуації. Виконком селищної ради схвалив рішення щодо встановлення шлагбаумів. Адже почастішали випадки вивозу до лісу будівельного та побутового сміття. Рекреаційну зону уподобали наркомани, які палили вогнища. Тим часом влада збирається у цьому місці облаштувати комфортну зону відпочинку.

Олег Наумчук, заступник голови Чабанівської селищної ради: “Ми у першу чергу відстоїмо і захищаємо інтереси своєї громади. Розумієте якщо до нас звернулись люди - винесли Zam golovi smрішення, що ми не заперечуємо проти встановлення цього шлагбауму. Но це — не дорога. Це проїзд. А там машини і вдень і вночі. Як не сміття вивезуть, так ще щось. У нас були випадки, коли хтось вивіз вночі от такі вот каменюки і викинув, бо вони десь йому заважали. Мова їде про те, щоб привчити наших людей до культури.

Навколо посту охорони продовжується крутанина. Наелектризовані люди обвинувачують усіх підряд. Від селищних голів до Президента. Главі держави погрожують, що він не потрапить до свого будинку в Іванковичах. Тобто вирішувати спірні питання цивілізовано ніхто не збирається.

Тим часом охоронники і вдень і вночі виконують свою роботу. І ніхто не дасть гарантій, що з лісу не вийде черговий зловмисник з мачете і пістолетом.