поліція охорони намагалась довести провину ППК ЛУНЬ

04 січня 2017

Під час пограбування відділення банку зловмисники використовували засоби глушіння сигналу.

Таку лінію захисту у суді обрало Управління Поліції охорони Одеської області, намагаючись уникнути відповідальності за несвоєчасне реагування на сигнал тривоги. При цьому поліцейські не мали доказів, що підтверджують глушіння охоронних пристроїв (справа № 916/2061/16).

Пограбування відбулось в ніч на 09.06.2016 р. Камери відеоспостереження показали, що зловмисники проникли до приміщення відділення о 01 год. 40 хв.; проте поліцейські помітили сигнал лише через 43 хвилини і вислали групу швидкого реагування. Група прибула на об’єкт через 1 год. 48 хв. після отримання сигналу замість 10 хвилин, які були передбачені договором.

У відділенні банку були встановлені ППК «Лунь-11», датчик руху SRP 100 і датчик розбиття скла. Під час пограбування ППК «Лунь-11» був пошкоджений шляхом виривання зловмисниками з нього плати управління та акумулятору.

Проаналізувавши матеріали справи, Господарський суд встав на бік клієнту і зобов’язав стягнути з Поліції охорони 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, що під час виставки «БЕЗПЕКА 2016» виробник ППК «Лунь» презентував новинку – охоронний прилад «Лунь-23», розроблений для охорони компактних об’єктів.