в укргазвидобуванні прокоментували ситуацію із заблокованими торгами на закупівлю охоронних послуг

11 січня 2020

Акціонерне товариство “Укргазвидобування” знайшло проміжне рішення для забезпечення охорони виробничих об’єктів в умовах заблокованих тендерних процедур та планує продовжувати боротьбу в юридичній площині.

Singaevskiy sm pidpic

Про це в інтерв'ю ІБ “Сек’юріті ЮЕй” розповів Олександр Сінгаєвський, директор з безпеки АТ “Укргазвидобування”.

Так, рішенням суду нам було заборонено вчиняти дії щодо організації та проведення електронних торгів із закупівлі охоронних послуг (ухвали Господарського суду м. Києва від 12.12.2019 р., справа № 910/17493/19 — Ред.). Ми стурбовані ситуацією, коли блокуються торги найбільшої газодобувної компанії країни. Це спричиняє значні ризики, адже сотні стратегічних об'єктів газодобувної промисловості ризикують залишитися без охорони. Проте сьогодні ми контролюємо ситуацію. Керуючись внутрішніми процедурами і регламентами, ми знайшли проміжне рішення”, - розповів пан Сінгаєвський.

Надалі директор з безпеки “Укргазвидобування” зазначив, що з початку 2019 року не припиняються господарські конфлікти товариства з фірмою «Бастіон-Сервіс», м. Харків. Причиною конфліктів ніби є те, що харківську фірму включили у список недобросовісних учасників; представники «Бастіон-Сервіс» вважають, що тендерний комітет АТ “Укргазвидобування” порушив закон.

Ми продовжуємо боротьбу в юридичній площині. Будемо оскаржувати ухвалені рішення в касаційному порядку. Відповідні документи вже направлені до суду”, - підсумував Олександр Сінгаєвський.

Нагадаємо, що внаслідок господарського конфлікту між АТ “Укргазвидобування” і ТОВ “Бастіон-Сервіс” у грудні 2019 року виникла критична ситуація з охороною об'єктів вітчизняного газового гіганту.


Від редакції: незабаром на сайті Security UA з'явиться повна версія інтерв'ю з директором з безпеки АТ “Укргазвидобування” Олександром Сінгаєвським.

По темі: Забаганки фірми “Бастіон-Сервіс” і колапс в охороні об'єктів нафтогазової сфери