неймовірно! приватні охоронники та детективи зробили неможливе і зупинили кіднеперів (оновлено)

01 квітня 2019

В Києві приватні охоронці та детективи затримали автомобіль зі зловмисником, у якому знаходилась тримісячна дитина.

1ugon

Інцидент трапився в ніч з 30 березня на 1 квітня 2019 року на київській Борщагівці.

Сигнал про несанкційований рух автомобілю “Ауді Q7” потрапив на пульт Національної мережі реагування. За п'ять секунд сигнал тривоги раптово зник. Датчик виявлення “GSM-глушилок” на пульті мережі показав, що зловмисник увімкнув спеціальне електронне обладнання. Диспетчер встиг проінформувати про інцидент групи швидкого реагування приватних охоронних фірм та Поліції охорони.

Першим автомобіль зі зловмисниками побачив наряд комерційної поліцейської охорони. На світлофорі на перехресті вулиць Миколи Голего та Генерала Тупікова, намагаюсь зупинити автокрадіїв, співробітник Поліції охорони кинув автомат Калашникова у заднє скло автомобіля. Скло розбилося, проте викрадачі зірвалися з місця, прихопивши автомат.

Власник авто, співробітник Фінансово-колекторського управління Адміністрації Президента України, негайно сповістив про викрадення приватному детективу, з яким був укладений договір на детективний супровід усіх членів родини. Власник також повідомив детективу, що в салоні знаходиться грудна малеча.

Приватний детектив на ім'я Руслан (прізвище він просив не розголошувати) через Viber відправив до Центру відеоспостереження ГУ НП України у м. Києві терміновий запит на складання онлайн-маршруту руху автівки, що була викрадена. За одну хвилину детектив отримав на смартфон необхідну схему руху і переслав її диспетчеру мережі.

У подальшому, маючи інформацію про напрямок руху “Ауді”, чотири автомобіля Національної мережі реагування оточили та зупинили зловмисників.

Крадіями виявилися співробітники іншої приватної охоронної фірми, яких Поліція вже затримувала на гарячому” під час скоєння грабежу.

Дитина під час спецоперації не постраждала.

2ugon

Керівник столичної поліції В'ячеслав Аброськин надав високу оцінку роботи своїх підлеглих, зазначивши, що його підлеглі “зробили неможливе”. При цьому пан Аброськин уникнув відповіді на запитання журналістів Security UA про те, чому диспетчер Національної мережі реагування, на відміну від приватних детективів, не має права звертатися з запитами до поліцейського Центру відеоспостереження.

Президент Української федерації професіоналів безопасності Сергій Сидоренко звернувся до Адміністрації Президента з клопотанням про нагородження диспетчера та бійців груп швидкого реагування державними нагородами.

Джерело: ІА “Київ-102” за матеріалами “Центр-А”

 

Довідка Security UA

3ugonНаціональна мережа реагування – це альтернатива послугам реагування, що надають підрозділи Поліції охорони та інших операторів ринку, що не входять до УФПБ. До складу Національної мережі реагування увійшли 44 охоронних компанії; кількість автотранспорту мережі становить 289 одиниць.


 

З 1 квітня!

Жарт вдався. Першоквітневу новину передивилися близько тисячі осіб. Проте лише троє при цьому привітали зі святом дурнів ))

А саме:

- Костянтин Журавель;

- Олександр Полицара;

- Сергій Дроботай.

Підказки щодо цієї новини:

1. “Інцидент трапився в ніч з 30 березня на 1 квітня..”

Скільки днів у березні?

2. “Власник авто, співробітник Фінансово-колекторського управління Адміністрації Президента України...”

Таке управління справді існує?

3. “Керівник столичної поліції В'ячеслав Аброськин...”

А хто у нас керує столичною поліцією?

Це вже не кажучи про те, що приватний детектив аж ніяк не міг отримати рух маршруту автівки, яка була вкрадена...

А щодо автомата Калашникова, якій був кинутий співробітником “комерційної поліцейської охорони”, - це майже правда: приблизно про такий випадок розповідає народна гутірка...

Зі святом! ))