мер києва віталій кличко пропонує киянам витратити їхні гроші на “відчуття безпеки”

07 грудня 2018

Мер Києва Віталій Кличко у зв'язку з агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях має намір створити суттєві конкурентні переваги для комунального підприємства “Муніципальна охорона”.

Klichko

Такий висновок можна зробити після вивчення проекту Рішення Київської міської ради № 08/231-4220 НР від 28.11.2018, якій надійшов міським депутатам.

У документі, ініційованим та підписаним особисто паном Кличком, йдеться про загострення суспільно-політичної обстановки та необхідність (на цьому фоні) здійснення “Муніципальною охороною” так званої “безоплатної охорони” певних об'єктів, перелік яких має визначити КМДА. При цьому міській голова вважає, що таке рішення ніби не вплине на показники бюджету столиці, оскільки “видатки комунального підприємства покриваються за рахунок бюджету м. Києва”.

На думку спостерігачів ринку охорони, таке рішення призведе до певних конструктивних зрушень щодо позбавлення від “нав'язливої” комерційної поліцейської охорони, проте має загрозу масштабного розкрадання коштів киян під гаслами охорони об'єктів комунальної власності.

В ІБ “Сек’юріті ЮЕй” вважають, що офіційна мета проекту рішення, яка полягає у “підвищенні рівня відчуття безпеки киян” є хибною та такою, що не може бути досягнутою за допомогою прийняття корупціогенних рішень.

004