депутат сергій гулієв: чи розтринькав він бюджетні кошті на охорону громадського порядку?

18 жовтня 2018

Фронтмен групи компаній “Департамент охорони”, депутат Вишневої міської ради Сергій Гулієв став фігурантом кримінального провадження.

Guliev

Провадження за № 42018110000000352 було відкрите прокуратурою Київської області за ознаками правопорушення, яке передбачає привласнення, розтрату або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Зокрема, мова йде про можливу розтрату бюджетних коштів під час державних закупівель послуг з охорони громадського порядку.

Як повідомили ІБ “Сек’юріті ЮЕй” у виконавчому комітеті Вишневої міської ради, в рамках реалізації “Комплексної програми профілактики правопорушень та публічної безпеки та порядку на території міста Вишневого на 2016-2020 роки” “Департамент охорони” отримав 1 535 900 грн.

Також, за свідченням громадських активістів, пан Гулієв отримав мільйонне замовлення охоронних послуг з місцевого бюджету с. Крюківщина.

Bud 2

Нагадаємо, що Сергій Гулієв потрапляв у поле зору ІБ “Сек’юріті ЮЕй” як заявник у сумнівному кримінальному провадженні відносно свого конкурента (див. відео).