сбу викриває кримінальні порушення, яких не існує

15 січня 2018

proslushka

В СБУ стверджують, що в черговий раз заблокували розповсюдження шкідливого програмного забезпечення. Нібито, програма призначалася для віддаленого негласного отримання інформації з мобільних терміналів.

Нагадаємо, що днями адвокатське об'єднання “Ореховський та Коломієць” оприлюднило ґрунтовний юридичний аналіз ситуації навколо так званих СТЗ. Юристи зробили висновок, що зараз відсутня встановлена законом заборона обігу СТЗ, яку би можна було порушити, щоб бути обвинуваченим у кримінальному правопорушенні; за відсутності визначеного саме законом порядку обігу СТЗ жодна особа не може вважатися такою, що незаконно зберігає, збуває чи використовує такі речі; жодна особа не може порушити того, що охороняє стаття 359 КК, оскільки не можна посягнути на те, чого не існує. Проте у деяких сайтів, що оприлюднили статтю, почались проблеми з показом цього контенту.

3334

Нагадаємо, що раніше СБУ відкрила провадження проти компанії, яка оперує відкритими даними. Ці обвинувачення СБУ професійна громадськість вважає міфічними.