ніхто не побачив порушень норм при монтажі системи пожежогасіння у салоні БЕНТЛІ

08 квітня 2013

bentliПечерський райвідділ ГУ Держтехногенбезпеки у м. Києві дійшов до висновку, що випадіння модулів системи пожежогасіння "Буран 2,5" у автосалоні "Bentley" 15.01.2012 року сталось внаслідок порушень правил монтажу фірмою "Бумекс".

Про це йдеться у рішенні Вищого господарського суду України по справі № 5011-37/5218-2012.

Суд залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій, згідно яких з фірми «Бумекс» будуть стягнуті гроші у розмірі 420989 грн. на користь підприємства-власника автосалону.

Згідно матеріалів справи, між сторонами був своєчасно складений акт прийняття в експлуатацію на об'єкті системи пожежної автоматики; під час інциденту система пожежогасіння знаходилась на гарантійному обслуговуванні.

Також суд не розглядав питання, яким чином державні органи не помітили порушень правил монтажу під час прийомки системи пожежогасіння автосалону в експлуатацію.

Крім «Бумексу», в матеріалах справи фігурують компанії «ПЕРСЕЙ-Безпека», «ВЕНБЕСТ» и страхова компанія «ПРОВІДНА».

Нагадаємо, що 15.01.2012 р. у зв'язку з несанкціонованим проникненням гр. «Ф» в автосалон "Bentley" по бул. Л. Українки у м. Києві спрацювала порошкова система пожежогасіння. Внаслідок випадання металевих модулів порошкового пожежогасіння зі стелі автосалону були пошкоджені автомобілі Bentley Continental, Bentley Mulsanne, Bentley Continental GT, стеля та освітлення автосалону.