до Президента україни з приводу безпекової ситуації у внутрішній сфері ніхто не звертався?

06 квітня 2013

Адміністрація Президента України не отримувала пропозицій від РНБО щодо надання доручень з вивчення питань та здійснення досліджень , спрямованих на формування гнучкої та ефективної системи публічних інститутів, AP smallспроможних адекватно і оперативно реагувати на зміни у безпекової ситуації.

Такий висновок можна зробити із відповіді радника Президента України І. Калініна ІБ «Сек’юріті ЮЕй” (№ 52-01/212 від 02.04.2013 р.) на запитання інформаційного бюро стосовно визначення та стану впровадження в Україні недержавної системи безпеки.

Пан Калінін зазначив, що координація заходів з наукового супроводження реалізації діючої Стратегії національної безпеки здійснюється Національним інститутом стратегічних досліджень за участю Національної академії наук та Національної академії правових наук України.

Нагадаємо, що в Україні не існує законодавчого визначення «недержавної системи безпеки»; у той же час п. 4.3.2 діючої редакції Стратегії національної безпеки України «Україна у світі, що змінюється» передбачає, що «…ключовими завданням політики національної безпеки України у внутрішній сфері є сприяння розвитку недержавної системи безпеки та законодавче забезпечення її діяльності».