ратушняк і координаційна рада мвс

16 листопада 2011

Ratushnyak memoПід час своєї останньої зустрічі у лютому 2011 року члени Виконавчого комітету Координаційної ради МВС України з взаємодії органів внутрішніх справ з охоронними підприємствами, їх об'єднаннями та службами безпеки суб'єктів господарювання домовилися зустрітися у більш широкому колі. Ця домовленість була закріплена у протоколі засідання рішенням про проведення у другому кварталі цього року розширеного засідання Виконкому.

Коли другий квартал 2011 добігав кінця, а звістки про проведення розширеного засідання так і не надійшло, Security UA, з яким Координаційна рада підписала Меморандум про інформаційну співпрацю, вирішив поцікавитися у МВС долею цього важливого заходу. Як з'ясувалося, розширене засідання вирішили у другому кварталі не проводити через організаційно-штатні зміни у Міністерстві та інші фактори.

Також МВС повідомило, що на сьогоднішній день до секретаріату Координаційної ради від членів Виконкому не надійшло жодної пропозиції щодо часу, місця та порядку проведення розширеного засідання Ради, хоча це й прямо передбачено пунктом 8.2. протоколу засідання Виконкому від 16.02.2011.

Такий стан справ може свідчити або про певну пасивність членів Виконавчого комітету, або про недовіру до Координаціної ради як інституту МВС, або про те, що ринок охоронних послуг динамічно розвивається за європейськими правилами.

Нагадаємо, членами Виконкому є:

Голова Виконкому: Віктор Ратушняк, начальник міліції громадської безпеки

Заступники голови Виконкому: Анатолій Назаренко, начальник Департаменту ДСО при МВС України, Володимир Петровський, начальник Департаменту громадської безпеки МВС, Сергій Шабовта, президент УФПБ, Георгій Тупчій, генеральний директор компанії ВЕНБЕСТ.

Члени Виконкому: Валерій Коряк, начальник Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС, Едуард Федосов, перший заступник начальника Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС, Тарас Проценко, голова Державного науково-дослідного інституту МВС, Олена Речкіна, заступник директора департамента ліцензування Держкомпідприємництва, Василь Крутов, голова Правління Міжнародної організації «Міжнародна антитерористична єдність», Олександр Крилач, заступник начальника ДДСО при МВС України, Олександр Сугоняко, президент Асоціації українських банків, Олена Тимошенко, ректор Інституту права та безпеки підприємництва Європейського університету, В'ячеслав Просянок, начальник підрозділу ДДСО, Юрій Попов, генеральний директор ТОВ «Січ ЛТД», Віктор Моргун, генеральний директор ТОВ «ВІК-ТАН», Олег Баран, президент УФІБ, Володимир Носач, президент УФСБ, Павло Пригунов, директор навчально-наукового інституту менеджменту безпеки університету КРОК.