стратегії безпеки 2020

07 грудня 2011

nr1Загальну картину розвитку країни у контексті безпекових проблем буде створено у рамках проекту «Україна 2020: стратегії безпеки». До роботи над проектом буде залучено ключових українських і міжнародних експертів та політиків, повідомляіє сайт www.uipp.org.ua.

Вже сформовано Наглядову раду проекту, яка провела своє перше засідання 20 квітня. Цей орган має забезпечити функціонування проекту та високий рівень досліджень. До Ради увійшли секретар Ради Національної Безпеки і Оборони України Раїса Богатирьова, перший віце-президент ВГО “Українська Федерація Індустрії Безпеки ” Анатолій Долинний, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова, президент «Центру економічного розвитку» Олександр Пасхавер та генеральний директор Центру Разумкова Анатолій Рачок.

На думку спостерігачів ринку, входження Анатолія Долинного до складу Наглядової ради проекту може дати новий імпульс для поновлення зусиль щодо розробки стратегії розвитку вітчизняного ринку безпеки.

Нагадаємо, питання вироблення спільної стратегії учасників ринку розглядалося ще два роки тому. Тоді наміри щодо розробки програмного документу, що визначав би основні засади розвитку українського ринку безпеки до 2015 року, були відображені у Резолюції Другого міжнародного Форуму учасників ринку технічних засобів безпеки та охоронних послуг «Буковель: безпека-2009». Пізніше, у липні 2009 керівники УСПТБУФІБУФПБ та ФОУ підписали Меморандум про співпрацю при розробці "Програми розвитку галузі безпеки на період до 2015 року".