в РНБО ще не знають, а громадськість не запитують, що восени треба показувати Європі

13 травня 2013

В Україні вирішили стратегічно інтегруватися правоохоронними структурами до Європи без участі ресурсу недержавного сегменту безпеки у розробці необхідної нормативної бази.

Про це ІБ «Сек’юріті ЮЕй” повідомили у Апараті РНБО України, зазначивши наступне: «У даний час Комітетом з питань реформування правоохоронних органів здійснюється опрацювання інформаційних матеріалів, наданих правоохоронними органами та іншими державними органами з метою підготовки законопроектів та внесення змін та доповнень до діючих законів України, які на сьогодні регламентують діяльність правоохоронних органів, з обов’язковим урахуванням європейських стандартів».

Нагадаємо, що рішенням РНБО від 12.03.2013 року до 1 жовтня 2013 року в Україні мають бути розроблені законопроекти у галузі безпекознавства, що будуть направлені до Європейської Комісії «За демократію через право» (т.з. «Венеціанська Комісія». – Ред.)

Зазначена робота здійснюється Комітетом з питань реформування правоохоронних органів при Президентові України, до складу якого входять перші особи різноманітних міністерств, відомств та інших державних інституцій.