професіонали з безпеки розкажуть про стан розвитку недержавної системи безпеки

15 травня 2013

Чому досі не працює Закон України «Про охоронну діяльність», прийнятий більше року тому? Кому вигідна беззаперечна монополія держави на вогнепальну зброю?

Відповіді на ці питання будуть дані 16.05.2013 р. в ІА «Укрінформ», м. Київ, де під час прес-конференції виступлять президент УФПБ, лідер European Security Branch Organisations Club Сергій Шабовта, президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко, голова Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін, а також представники Держкомпідприємництва та ділових кіл галузі безпеки.

Початок заходу – об 11.00; прес-конференція приурочена до 18-ої річниці з дня утворення Української федерації професіоналів безпеки (УФПБ).

Профіль УФПБ на соціальній професійні мережі Security-contact Shabovta S B.

Нагадаємо, що, що в Україні не існує законодавчого визначення «недержавної системи безпеки»; у той же час п. 4.3.2 діючої редакції Стратегії національної безпеки України «Україна у світі, що змінюється» передбачає, що «…ключовими завданням політики національної безпеки України у внутрішній сфері є сприяння розвитку недержавної системи безпеки та законодавче забезпечення її діяльності».