краснопьоров думає, що Президент чогось не знає про нову поліцію

29 серпня 2015

Petic

Ліквідувати можливості для нової поліції заробляти гроші!

З такою вимогою до Президента України 29.08.2015 р. звернувся керівник індустріального інформаційного агентства ІБ «Сек’юріті ЮЕй»
Олександр Краснопьоров.

Звернення було подано в рамках електронної петиції (№22/000392-еп).

«Пунктом 20 частини першої статті 22 Закону України "Про Національну поліцію" 2822 передбачається, що Національна поліція здійснюватиме на договірних засадах охорону фізичних осіб та об’єктів права приватної і комунальної власності. Зрозуміло, що це фактично є зайняттям владою підприємницькою діяльністю та базою для створення безлічі корупційних схем. Вважаю за необхідне відпрацювати механізм передачі поліцейського "бізнесу" до державної охоронної структури, яка матиме рівні права з приватними охоронними підприємствами», - зазначив пан Краснопьоров.

Зазначимо, що станом на вечір 29.08.2015 р. лідером у голосуванні є петиція ВГО «Українська асоціація власників зброї» щодо законодавчого затвердження права громадян України на захист. Активісти, зокрема, вимагають доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту: «Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України».

Голосувати за петицію щодо заборони нової поліції заробляти гроші - ТУТ.