засновник охоронної фірми “сіріус” ігор ніколенко ганьбив конкурентів та нарешті вибачився

13 квітня 2019

13.04.2019 р. засновник ПП “Сіріус” Ігор Ніколенко публічно вибачився перед охоронною компанією “КомСервіс” за розповсюдження інформації, яка ганьбить ділову репутацію “КомСервісу” та вселяє недовіру ймовірних клієнтів до суб'єкта надання охоронних послуг.

Вибачення були викладені у мережі Facebook відповідно до постанови Верховного Суду у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду від 06.03.2019 р. та рішення суду першої інстанції від 01.08.2017 р.

Nicolenko

У той же день пан Ніколенко написав у власному профілі мережі Facebook, що за підсумками 2018 р. служба безпеки “Сіріус” визнана “абсолютним лідером пультової охорони України”. При цьому фронтмен “Сіріусу” зазначив, що “такова мнєнія прідєржіваются” 36 структур і громадян України, включаючи директора спортмайданчику “Гідропарк”.

Нагадаємо, що раніше пан Ніколенко розміщував інші вибачення, які не були передбачені судовими рішеннями.

Psevdosivinenia

Нагадаємо також, що, за спостереженнями незалежних журналістів, компанія “Сіріус” на вітчизняному ринку охорони єсамим показовим недобросовісним гравцем у царині конкуренціїу постмайданний період.