невідомий з мачете під києвом і загроза президенту зеленському

22 листопада 2019

Автор: Олександр Краснопьоров, Security UA

Кожну мить під Києвом недалеко від Одеської площі може пролитися кров. Критична ситуація склалася на лісовому проїзді між селами Хотів та Новоселки.

POhoroni

Позавчора близько дев'ятої вечора група невідомих осіб на автомобілі скоїла напад на пост, що охоронявся спільно Поліцією охорони та приватною фірмою “ВІАБ”. Охоронники затримали одного з нападників, іншим вдалось повернути навтіки.

Затриманий (див. відео) був озброєний мачете, ножем та травматичним пістолетом; місцева поліція, за неофіційними даними, готується оголосити людині підозру у скоєні тяжкого кримінального злочину.

Журналісти Security UA з'ясували, що причиною інциденту міг стати шлагбаум, який з'явився нещодавно і охоронявся двома охоронними структурами. Незважаючи на те, що шлагбаум був встановлений з чітким дотриманням усіх процедур, знайшовся ДЕХТО, хто підняв хвилю громадського протесту проти “тітушок” (в Чабанівській селищній раді кажуть “спротив невідомих сил”). Ймовірно, ті ж самі “сили” викликають журналістів центральних телеканалів, щоб розповісти їм про “надзвичайну подію” зі шлагбаумом.

Місцева мешканка розповіла знімальний групі, що інформацією щодо нападників може володіти такий собі “Віталік”. Зателефонував за отриманим номером, журналісти поговорили з чоловіком на ім'я Віталій, проте він, за його словами, до ситуації стосунку не має.

Незважаючи на те, що зараз об'єкт охороняється у посиленому режимі, не можна виключати можливість чергового нападу.

Тому Security UA звертається з проханням повідомити інформацію про справжніх ЛЯЛЬКОВОДІВ, які організували перший та можуть організувати другий напад на співробітників державної та приватної охорони. Чи однієї стрілянини в Княжичах нам замало?!

P.S. Місцеві активісти у своїх дописах у Фейсбуці натякають на те, що завдяки їхнім діям під загрозою може опинитись Президент України В. Зеленський, який мешкає поруч у селі Іванковичі.