приватні детективи повертають вкрадену землю під києвом

22 квітня 2018

Автор: Петро Кліменко, газета “Детектив”

Матеріали розслідування земельних афер в Обухівському районі Козин і «Конча» — місце останнього прижиттєвого щоденного спочинку провладних бомжів, вождів, їхніх діточок та коханок.

Kozin

Нам було сумно спостерігати за цими пам’ятниками людської жадоби і несмаку, доведених відчаєм нескінченності багатства, вкраденого у народу та безмежністю його довготерпіння. Тут вони спочивають усі в мирі, спокої та добросусідстві: сині і померанчеві, білі та червоні, червоно-білі та смугасто-зелені, блокові, позаблокові, опоблокові, партіями та кланами, бандами і ОЗУ, надійно захищенні непрацездатністю наших законів і відсутністю здорового глузду в них, моралі та совісти у законотворців.

Навіть у страшні часи нелюдської комуністичної перебудови та реформуванні, надії (не Савченко) на здоровий глузд і діяльність правоохоронних органів було значно більше. Зараз ми втачаємо останню надію (не Савченко) на те що совість у них коли небуть прокинеться.

Закон збереження каже нам, що, якщо всі втрачають, то хтось один отримує.

Саме з цього закону все і почалося. Якщо всі втрачають вихід до води, то хтось один, цей вихід собі придбав разом з земльною ділянкою.

Цікаво. Почали ми гадати: хто б це міг бути? У кого вистачило грошей і не вистачило совісти для отримання земельних ділянок всупереч законам України і нормам (Земельний кодекс України статті 58-64, щодо Земель водного фонду). Прибережна захисна смуга встановлюється по берегах річок та навколо водойм уздовж зрізу води шириною: для малих річок, струмків та потічків — 25 метрів; для середніх річок, водойм, озер — 50 метрів; для великих річок, водосховищ та озер — 100 метрів.

При крутизні схилів більше 3 градусів мінімальна ширина прибережної захисної смуги подвоюється.

Були вражені тим, що ними виявилися саме ті, хто все життя, весь свій час піклується здоров’ям народу та працює в фармацевптичній галузі — так звана еліта фармацевптичного бізнесу, а також наближені до політики, великого бізнесу ну і селищна рада Обухівського району Київської області.

Рішенням 3 сесії Козинської селищної ради Обухівського району 6 скликання 21.12.2010 року акти на право власності на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків та господарських будівель і споруд отримали: Мамакіна Ольга Олександрівна і Мамакін Дмитро Юрійович, Возович Любов Сергіївна, Шек Надія Станіславівна, Губський Андрій Іванович, Лиховид Марина Володимирівна, Татарчук Марина Миколаївна, Дориченко Денис Юрійович і Присяжнюк Олександр Анатолійович.

Мамакіни та Губський Андрій Іванович отримали по 4 ділянки, Возович Любов Сергіївна – 3 ділянки, Присяжнюк Олександр Анатолійович – 2 ділянки, іншим вистачило по одній. Загальна площа 1,8698 га.

Врешті не так воно сталося, як гадалося. Рішенням апеляційного суду Київської області 2 березня 2018 року за позовом прокуратури Обухівського району Київської області землі було витребувано з незаконного володіння і повернуто до територіальної громади смт. Козин.

Вряди роки прокуратура спрацювала належним чином і довела справу до кінця, за що треба віддати їй належне, але ж це тільки перша ластівка в загальному процесі повернення незаконно виділених земель. Наступним кроком має бути розпочато і завершено справу щодо посадових осіб селищної ради Обухівського району, які приймали рішення про виділення цих та інших ділянок, проведення перевірок щодо осіб, які отримали вказані ділянки.

Наш попередній аналіз та поверхнева перевірка діяльності колишніх власників цих ділянок дає багато цікавої інформації для подальшого розслідування разом з прокуратурою. А саме: офшорна реєстрація фірм, ухиляння від податків і борги перед бюджетом, спільні підприємства і співпраця з державою-агресором, перевірка доходів і задекларованого майна основних фігурантів. Безліч роботи для Національного антикорупційного бюро щодо згаданих посадових осіб.

Можна з упевненістю казати, що вже наявні матеріали справи лягають в основу великого кримінального розслідування і розкриття багатомільярдних оборуток з продажу землі в Києві та Київській області, бюджетом, махінаціями в фармацевптичному бізнесі.

На черзі спільне з прокуратурою розслідування з виділення землі молодою командою головного  космонавта Черновецького, гучних історій по Білій Церкві, Рокитнянщині, у Таращанському районі, тощо.

Газета «Детектив», профспілка детективів України, громадські організації, приватні детективи активно приймають участь в повернені незаконноотриманих земель у власність народу України. Перші результати і співпраця з прокуратурою дають дуже обнадійливі сигнали, що справедливість і законність в Україні прокинуться. Часи кланів і безкарність олігархії закінчується. Пішов зворотній відлік.

Козин і Конча Заспа — місце останнього прижиттєвого щоденного спочинку провладних бомжів, вождів, їхніх діточок та коханок скоро стане місцем поховання їхніх ілюзій на безкарність і безвідповідальність перед народом України. Слава Україні! Смерть її ворогам!

P.S. Редакція газети “Детектив” не публікує повні матеріали розслідування з міркувань подальшого їх використання в інтересах слідства та офіційні данні майнових декларацій

Джерело: Центр журналістських досліджень “Детектив