номінації Security UA 2016

15 грудня 2016

Рік минає. До вашої уваги – традиційні номінації Security UA.

У номінації «Відкритись та щирість року» змагались дві особи. Обидві знаходяться на державній службі.

Deeva smСпочатку ми хотіли відмітити Анастасію Дєєву, заступника міністра внутрішніх справ. Нас приємно вразила ділова поведінка пані Анастасії під час службової наради у ДСНС (див.: https://youtu.be/Z_YECg4TfVA?t=3m14s). Проте ми вирішили надати їй шанс завоювати перемогу у номінації у наступному році, попрацювавши трохи довше на відповідальній посаді.

А переможцем став Євген Лінчевський, заступник начальника Управління Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України. Він першим серед чиновників ДСНС відверто на камеру розповів про жахливий стан пожежної безпеки знакового для України об’єкта - НСК «Олімпійський» (див. тут: https://youtu.be/Z_YECg4TfVA?t=8m58s ).

LinchevskiyДякуємо, пане Євгене! Хоча після Вашого викриття НСК все ще збирає людей на своїх трибунах, сподіваємось, що керівництво спорткомплексу рішуче замислиться над ситуацією.

Номінація «Творча знахідка року» обійшлась без сюрпризів. Очікувано переміг відеожурнал Security UA. З перших випусків новий старий журнал викликав інтерес з боку професійної спільноти, і учасники ринку активно приєднались до процесу створення літописи індустрії безпеки у відеоформаті.

Канал відеожурналу тут: https://www.youtube.com/channel/UCdoxGSt_5UlD4ac9XGdMtOQ

Fon NikolenkosmНабагато більше кандидатів заслуговували номінації «Халепа року». Проте ніхто не зміг перевершити фірму «Сіріус». Вона понесла значні репутаційні втрати після того, як наполегливо рекламувала себе як «Лідер пультової охорони». Професійна спільнота і фахові журналісти протягом року довели, що «Сіріус» - не лідер, а звичайна компанія, що намагається закріпитися на ринку. І вона не набагато гірша за більшість невеликих фірм.

Свіжій сюжет про «Сіріус» - тут: https://youtu.be/uTbto1l1-_4?t=6m45s

Ось так. Вітаємо переможців.