ринок охорони та безпеки: перша реакція на пандемію

21 березня 2020

Публічні особи українського ринку охорони та безпеки закликають до заходів з протидії пандемії коронавірусу.

Kosenko

Зокрема, голова Правління Харківського СРСБ Володимир Косенко запропонував 23.03.2020 року провести інтернет-зустріч учасників ринку безпеки для обговорення поточної ситуації. “Если у нас получится объединить треугольник «Социально-ответственный бизнес — публичная власть — волонтеры»… мы намного уменьшим вероятность распространения и летального исхода», - зазначив пан Косенко.

Likhozhon

Євген Лихожон, фронтмен фірми “Явір-2000”, закликав підприємців в рамках благодійних заходів з протидії вірусу перераховувати гроші на рахунок “Явір-2000”.

Під час телеефіру на полтавському телебаченні 19.03.2020 р., присвяченому питанням боротьби з коронавірусом, пан Лихожон, зокрема, зізнався, без чого не може існувати всеукраїнська «самая бальшая» охоронна структура: Как в данном случае поступил я? Наша охранная компания имеет очень тесные взаимоотношения с производителями в Китае… Я связался с компанией Hikvision, это мировой лидер в системе видеонаблюдения, с которым у нас давние отношения — больше десяти лет. Потому что всеукраинская самая большая структура не может существовать без соответствующего оборудования. Я попросил связать меня с медицинским центром, который координировал действия в Китае.

У той же час, на сайті “Явір- 2000” з'явилась інформація про те, що компанія виділила 10 млн. грн. на боротьбу з коронавірусом у Полтаві.

Зазначимо, що першою на інформацію про пандемію зреагувала Українська федерація професіоналів безпеки. Організований охоронний бізнес запропонував професійні спільноті ознайомитись з інформаційними матеріалами, що можуть бути використані у заходах, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу серед персоналу.