світ дізнається про можливості smart-технології ВЕНБЕСТ-Дунай в контексті розбудови безпечних громад

26 січня 2019

29-31.01.2019 р. у Києві відбудеться міжнародний ЕКСПО-конгрес з проблематики підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (SmartCityStrategies). В рамках конгресу обговорюватимуться шляхи розбудови Безпечних Громад та Безпечного Міста, - зокрема, місце та роль технічних засобів охоронного призначення, відеоспостереження та Муніципальної Варти.

Серед спікерів заходу представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, у тому числі: Віталій Кличко, київський міський голова; Степан Кубів, міністр економічного розвитку та торгівлі – перший віце-прем’єр Міністр України; Григорій Андрушко, виконавчий директор науково-впроваджувальної фірми ВЕНБЕСТ; Валерій Клебан, науковий консультант проектів «Безпечне місто» («Безпечна область»); Джорді Хереу, президент Iden City, мер Барселони (період з 2006 до 2011); Епі Людвик Некай, засновник та керівник Crowdsourcing Week, Сінгапур та багато інших.

Andrusko

Виконавчий директор науково-впроваджувальної фірми ВЕНБЕСТ-ЛТД Григорій Андрушко виступить із доповіддю на тему: “Безпечне місто та Муніципальна Варта: унікальні Smart-технологій ВЕНБЕСТ-Дунай на шляху розбудови Безпечних Громад, забезпечення ефективної охорони закладів освіти, комунальної власності та громадян, як інструмент забезпечення прибутковості Муніципальної Варти шляхом заощадження бюджетних коштів”.

Kleban

Науковий консультант проектів «Безпечне місто» («Безпечна область») Валерій Клебан виступить із доповіддю “Інтеграція комплексних систем безпеки міст і областей України в єдину загальнонаціональну систему”.

Головний організатор ЕКСПО-конгресу «Бізнес для розумних міст» – Фонд розвитку міст. Серед спонсорів заходу - науково-впроваджувальна фірма ВЕНБЕСТ-ЛТД, яка позиціонує себе як провідний український розробник програмного забезпечення охоронного призначення пультів централізованого спостереження та виробник охоронно-пожежної сигналізації класу High-Security.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський»

Детальна інформація на сайті: www.businessforsmartcities.com