у місті вишневому розгорається конфлікт навколо фірми “департамент охорони лтд”, якою володіє депутат (оновлено)

26 липня 2018

Майном компанії «Департамент охорони ЛТД», м. Вишневе, заволодів громадянин “К”, який створив ТОВ “Агенція безпеки “Департамент охорони”.

Departament ohoroni

Про це йдеться в ухвалі Києво-Святошинського районного суду Київської області по справі № 369/7751/18.

Згідно зазначеній ухвалі, громадянин “К”,  маючи повний доступ до комп'ютерної техніки в офісі «Департаменту охорони ЛТД», нібито скопіював всю клієнтську базу та зразки договорів з клієнтами, а у подальшому став представлятися клієнтам як партнер по бізнесу та співзасновник зазначеної компанії.

Суд побачив злочинний корисливий умисел в діях “К” та дозволив проведення обшуку щодо діяльності ТОВ “Агенція безпеки “Департамент охорони”.

За інформацією, що надходить до ІБ “Сек’юріті ЮЕй”, обшук в Агенції безпеки “Департамент охорони” вже відбувся. У ході обшуку було  вилучене охоронне обладнання та фінансова документація.

Згідно аналітично-пошукової системи YouControl, співвласником та керівником ТОВ «Департамент охорони ЛТД» є Гулієв Сергій Романович. Людина з аналогічним прізвищем є депутатом Вишневської міської ради від БПП, заступником голови депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформаційної політики.


Додатково з'ясувалось 

Ухвалою Апеляційного суду Київської області від 18.07.2018 було скасоване рішення слідчого судді про арешт майна, яке було вилучене під час обшуку у ТОВ “Агенція безпеки “Департамент охорони”.

Як повідомив у мережі Фейсбук Олександр Кваша, власник Агенції безпеки “Департамент охорони”, станом на 02.08.2018 р. усі документи та обладнання, що були вилучені під час обшуку, повернуті.

Пан Кваша зазначив, що його адвокати готують зустрічний позов за наклеп та надання завідомо неправдивих свідчень керівником ТОВ «Департамент охорони ЛТД» Сергієм Гулієвим, якій, користуючись зв’язками в поліції, ніби організував «наїзд» на конкурентів.