відповідь “упереджених писак” юридичному відділу медичної лабораторії “МеДіС”

04 квітня 2019

Автор: Олександр Краснопьоров, головний редактор ІБ “Сек’юріті ЮЕй”, м. Київ

Журналісти інформаційного бюро “Сек’юріті ЮЕй” обожнюють погрози. Особливо коли на авансцену виходять люди юридичної зовнішності — такі собі, шляхетні, обурені та пихаті всезнайки.

Адвокат Артем Мисяк, що опікується нерозповсюдженням правдивої інформації про діяльність львівської медичної лабораторії “МеДіС”, публично натякнув на прийдешні вимоги і позови. Мов, надайте “...можливість офіційно звертатися до Вашого інформбюро з вимогами і позовами про спростування недостовірної інформації, неправомірне використання фірмових найменувань і торгівельних марок та захистом інших немайнових прав”.

Muzyak dumay 2

Надаємо. Одночасно допомагаємо юристам у складанні позовної заяви.

Отже, журналісти інформаційного бюро “Сек’юріті ЮЕй” (свідоцтво про державну реєстрацію серія КВ № 239-102Р), виконуючи програмну мету щодо збирання, обробки та розповсюдження інформаційної продукції стосовно безпеки життєдіяльності, стикнулись з фактами можливого (дуже, дуже, дуже можливого, пане Артеме) порушення чинних вимог до якості і компетентності з боку медичної лабораторії “МеДіС”. Інформація про вказані порушення розповсюджувалась (і розповсюджується ледь не щодня) у прямому ефірі соціальної мережі Facebook “Особою_1, яка, на переконання багатьох членів суспільства, є надзвичайно сміливим та невідступним громадським активістом.

З репортажів “Особи_1” необмеженому колу осіб стали відомі наступні факти:

1. 27.02.2019 р. у сміттєвих контейнерах для побутових відходів загального користування на території поруч з головним офісом ПП «МеДіС» за адресою: м. Львів, вул. Некрасова, 35/В були знайдені медична документація з даними пацієнтів та результатами їх досліджень, а також інші речі, схожі на відходи від діяльності лабораторії.

2. 11.03.2019 р. співробітниця відділення діагностичного центру ПП "МеДіС", яке розташоване у будівлі Рудківської районної лікарні за адресою: м. Рудки вул. Шевченка, 13, передала водію автобусу 20 гривень і пакунок. Під час спілкування з поліцейськими співробітниця зізналася, що у пакунку знаходилися біоматеріали пацієнтів для передачі їх до лабораторії «МеДіС» у м. Львові з метою проведення досліджень.

3. 29.03.2019 р. під час мирної і законної акції громадських активістів навколо Львівської міської ради “Особа_2”, яка у подальшому представлялася як керівник служби безпеки “МеДіСу», розтрощила плакати активістів. 03.04.2019 р. та сама “Особа_2” перешкоджала діяльності оператора знімальної групи біля головного офісу ПП «МеДіС» за адресою: м. Львів, вул. Некрасова, 35/В.

Musor

У підсумку світ побачив декілька публікацій фахового інформаційного агентства, а саме:

1. Діагностичні центри “МеДіС” та “Ескулаб” стали винуватцями “кривавого” скандалу.

2. Медичні лабораторі "МеДіС" та "Ескулаб" найняли воєнізованих "тітушок" для розправи над активістами?

3. Фатальні медичні аналізи або роздуми на східцях лабораторії "МеДіС".

Пане Артеме, як адвокат, Ви легко зможете визначити юридичну кваліфікацію зазначених подій за участю співробітників та засновника медичної лабораторії “МеДіС”. Також Ви знаєте, що при певній наполегливості є шанс переконати суд у тому, що публікації ІБ “Сек’юріті ЮЕй” ганьблять ділову репутацію та вселяють недовіру ймовірних клієнтів “МеДіСу”. Більш того, можна зазначити, що журналісти в своїх ілюстраціях незаконно, без згоди, використовують знак для товарів та послуг, якій виключно належить Вашому клієнтові.

Загалом, Ви знайдете, що написати, адже, здається, вважаєте себе “імунною системою медичного закладу”.

Смішно: якщо журналістів вважають “санітарами лісу”, то за ініціативи львів'ян може статися перший випадок, коли імунна система поскаржиться на санітарів.

До зустрічі, пане Артеме!